V září 2023 přijedou velicí a slavní Blink-182

Blink-182 | Zdroj: facebook.com/blink182

Americkou kapelu Blink-182 jistě není třeba blíže představovat – snad všichni už o ní přinejmenším zaslechli. Již 19. září 2023 se v O2 Areně uskuteční její koncert, který bude o to zásadnější, že se na něm téměř po deseti letech sejde klasická sestava skupiny. Za několik dnů vyjde její čerstvý singl a dá se očekávat, že na pražském pódiu zazní i jiné novinky, které do té doby vzniknou.

Kapela Blink-182 pochází z americké Kalifornie a s několikaletou přestávkou působí již tři desetiletí. Za tu dobu se z ní stala multiplatinová senzace ověšená mnoha cenami a obdařená dlouhými zástupy oddaných fanoušků po celém světě. Před nedávnem se dala znovu dohromady oblíbená sestava, kterou tvoří kytarista Tom DeLonge, basák Mark Hoppus a bubeník Travis Barker – tím spíše mají tisíce posluchačů velkou radost z nadcházejícího gigantického turné, při kterém kapela vůbec poprvé navštíví třeba některé země latinské Ameriky.

Čtěte také: Rock for People 2023 oznamuje první dva headlinery, Muse a Slipknot

Tuto celosvětově oblíbenou kapelu přivítá majestátní O2 Arena již za necelý rok, totiž 19. září 2023. Večer odstartuje skupina The Story So Far, která taktéž pochází ze slunné Kalifornie a pro kterou je rovněž typický melodický pop punk, jenž se s poslední deskou posunul do indie rocku. Vstupenky budou v prodeji od 17. října, a to prostřednictvím sítě Ticketmaster.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 363 Článků
Narozen 1999 v Kolíně, nyní si užívám rozmanitého studia na FHS UK a především ještě rozmanitějšího světa muziky