VIDEO: Dolls in the Factory se v singlu Never Let It Break You Down staví pozitivně k rozchodům

Dolls in the Factory | Foto: Martin Řezáč

Frýdecko-místecká kapela Dolls in the Factory vydává singl Never Let It Break You Down z loňského EP Phoenix. V pozitivně laděném videoklipu se objevují tváře mnohých přátel a fanoušků.

„Neberte rozchody s partnerem příliš tragicky, není to konec světa. S jistotou na vás čeká někdo, s kým to může být mnohem lepší,“ vysvětluje poselství songu Martin Velička.

Čtěte také: Znovuzrození kapely Dolls in the Factory symbolizuje rozmanité EP Phoenix

Skladba Never Let It Break You Down pochází z EP Phoenix, které kapela vydala v loňském roce. Po dvou úspěšných výpravných videoklipech z dílny Ondřeje Urbance (Stop for a Minute) a Ondřeje Kudyna (Seven Parts of the Rain) jde nyní o odlehčený pozitivní klip z vlastní produkce.

„Když jsem začal psát text k Never Let It Break You Down, napadl mě jako první rým: I feel so lonely, I’m going slowly – což mě docela rozesmálo a řekl jsem si, že napíšu něco o rozchodu, ale trošku s humorným podtextem. No a když jsem přemýšlel nad námětem na klip, bylo důležité, aby podtrhl samotný text. Oslovili jsme fanoušky, ti zazpívali naší písničku bez daných pravidel jen tak, jak to sami cítí, a my jsme je u toho natočili,“ doplňuje za kapelu Martin Velička.

Dolls in the Factory můžete vidět v nejbližší době naživo na frýdecko-místeckém festivalu Sweetsen fest, kde bude kapela vystupovat jako jeden z headlinerů v sobotu 18. června 2022.


Napište komentář