VIDEO: Green Day vydali singl Father Of All Motherfuckers a ohlásili nové album

Green Day | Zdroj: facebook.com

Punk rockoví Green Day vydají nové album ač ještě nedávno tvrdili pravý opak. Venku je i nový singl Father Of All Motherfuckers a připravuje se světové turné, na které vyrazí společně s Fall Out Boy a Weezer.

Nový singl Green Day nese název Father Of All Motherfuckers a deska vyjde 7. února příštího roku, další info zatím není známo. Fanoušci ale při prvním poslechu singlu zůstali v údivu, protože se punk rockeři absolutně tímto distancovali od všeho, co doposud nahráli. Ať už je to vysoko položený hlas Billie Joe Armstronga nebo rozjetá hudba, u které si člověk říká, jestli náhodou nevznikla po užití nějakých drog.

Čtěte také: Rock for People 2020 zná první headlinery. Přijedou Green Day, Fall Out Boy nebo Weezer

Těžko soudit jaká bude nová deska podle jedné nahrávky, ale aktuálně to vypadá, že kapela po vzoru Bring Me The Horizon nebo Linkin Park odhodila svou tvář a rozjela se úplně jiným směrem.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 350 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.