VIDEO: Poslední skladbou projektu IDENTITY skupiny Poetika je duet s Katarínou Knechtovou

Eduard Rovenský a Katarína Knechtová | Foto: Ondřej Kudyn

Poetika vydala poslední skladbu z projektu IDENTITY. Pozvání ke spolupráci tentokrát přijala hvězda slovenské hudební scény Katarína Knechtová. Společnými silami vdechli život singlu Cíl, o jehož produkci se postarali Dan Hrdlička a liberecký multiinstrumentalista Kenny Rough.

Po písních Karavana s kapelou Mirai a Elegie s hostujícími John Wolfhooker uzavírá Poetika trilogii písní a videoklipů se speciálními hosty popovým songem Cíl. Ten společně s videoklipem natáčeným ve Vysokých Tatrách, který má na svědomí tvůrčí dvojice Ondřej Kudyn a Ondřej Brejška, tvoří téměř dokonalou tečku za celým hudebním projektem IDENTITY.

Čtěte také: VIDEO: Poetika překvapuje pokřiveně laděnou novinkou Elegie

Raper skupiny Poetika a sám autor písně Cíl Eduard Rovenský přiznal, že se v textu snažil zachytit především „okamžiky lidské nejistoty, chvíle kdy člověku pomůže nepodléhat vnitřní panice, a kdy je třeba si uvědomit, že tou nejcennější věcí je život sám.“ A jediné, co scházelo k dokončení rozdělané písně, byla empatie, energie a lidskost, kterou, podle něj, ztělesňovala právě Katarína Knechtová.


Napište komentář