VIDEO: Tomy First se ocitl mezi zombíky. Nový klip je inspirován slavným Sin City

Tomy First | Zdroj: youtube.com

Tomáš First, znám jako baskytarista kapel Ovoce nebo Náhodný výběr, má na kontě další sólový singl. Kdo s koho vás v klipu zavede do komiksového světa mezi zombíky.

Tomy v novém singlu zahodil španělku i ukulele a pro změnu vytvořil song koketující se synth-popem. Produkce a mixu se ujal Thom Fröde, znám jako frontman kapely Imodium. Videoklip pojednává o malicherných partnerských sporech během velkého globálního kolapsu – prezentovaného jako zombie apokalypsa v atmosféře Millerova Sin City.

Sin City mě s příchodem prvního filmu naprosto uchvátilo a s ním i další věci od Franka Millera – třeba 300. Mám doma snad všechny jeho komiksové knihy! Jsem rád, že se nám podobná atmosféra aspoň částečně povedla do klipu přenést,“ dodává ke klipu Tomy.

Čtěte také: VIDEO: Správnej námořník má podle Tomyho Firsta holku v každém přístavu

Debutovou desku Nahraně měl Tomy First vydat už loni na podzim.

„Desku bohužel zdržela momentální situace s koronavirem. V jednom songu, který zbývá natočit, totiž budou živé smyčce. V sedmi lidech jsme se ale nemohli sejít ve studiu. Snad už se blýská na lepší časy,“ říká Tomy a dodává, že album vydá letos v létě. Skladba Kdo s koho bude navíc jediná, kde uslyšíme klavír.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.