Foto: Mandrage na jediném koncertu turné Dlouhej únor vystřídali hosty napříč českou hudební scénou

Mandrage a Anna K. - Forum Karlín, 2020 | Foto: Jan Urbánek, MonsterMusic

Jediný koncert z plánovaného turné Dlouhej únor odehrála kapela Mandrage v sobotu 1. února v pražském Foru Karlín. Namísto zpěváka Víta Starého vystoupilo několik hostů z české hudební scény. Předskakoval Sebastian.

Čtěte také: Frontman kapely Mandrage ve skladbě Apolinář odhaluje své nejtemnější pocity

„Všichni jsme do poslední chvíle věřili tomu, že to zvládnem a že to bude fajn. Že odejdeme ze scény s čistým štítem a třeba se zas jednou, celí šťastní, vrátíme. Naše plány ovšem náhle vzaly za své. Navzdory tomu, že jsme se všichni snažili, aby se Víťa dal dokupy, navzdory tomu, že jsme minulý týden začali všichni zase zkoušet, navzdory Víťovu zdánlivě znovu nabytému elánu, navzdory všem dohodám. Víťa s námi před dvěma dny opět prakticky přerušil komunikaci, v jedné z mála SMS zpráv, které nám poslal, stálo, že chce turné zrušit. A tak se nedá nic dělat,“ tak zní vyjádření kapely Mandrage k událostem kolem frontmana Víta Starého.

Rozhovor (2018): Mandrage: Někdy jsme k fanouškům chladní, bavit se s námi nejde. Nejsme profesionálně slavná kapela

Mandrage přesto zachovali alespoň koncert v pražském Foru Karlín, na němž zpěváka Víťu nahradily hvězdy napříč českou hudební scénou. Na pódiu se tak objevili Adam Mišík, Sebastian, Tomáš Fröde (Imodium), Jelen, Anna K., Katarína Knechtová, Žofie Dařbujánová (Mydy) nebo Mirai Navrátil.

Podívejte se na fotoreport.


Napište komentář