Foto: Petr Muk 50, 23.2.2015, Lucerna Music Bar, Praha

Petr Muk 50 | Foto: Jan Mareš, Monstermusic.cz

V neděli 22. února se v Lucerna Music Baru uskutečnila oslava padesátých nedožitých narozenin zpěváka Petra Muka. Na kulatém pódiu se vystřídalo mnoho hudebníků a zpěváku, mezi nimiž byl třeba Jan Dvořák, Peter Nagy, Petr Bende či Marcela Březinová.

Během večera se na pódiu vystřídali například Petr Kolář, který zazpíval skladbu Tančíš sama, díky níž si vysloužil jeden z největších aplausu celého vystoupení. Spolu s Peterem Nagym si pak podali duet Nelietajú. Vedle nich přišli zazpívat také několik písní zpěvákův textař Jan Dvořák, Marcela Březinová, Bohouš Josef, či Petr Bende, který diváky rozhýbal skladbou Zrcadlo. Celou reportáž si můžete přečíst ZDE.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.