Foto: Pražský Majáles, 30. 4. 2014, Praha

Tomáš Klus na Pražském Majálesu 2014 | Foto: Lidmila Maršálková, Monstermusic.cz

Ideální počasí a nové velké prostory v Letňanech jen dotvářely dobře zorganizovaný a obsazený festival. Podívejte se na fotogalerii z akce.

Letošní Majáles vyšel perfektně. Festival se za několik posledních ročníků hodně vyvinul. Z relativně malé akce snad se dvěma pódii se stal obrovský gigant s jejich šestinásobkem! Za jediný den se nedá stihnout byť je malá část z toho, co se nabízí, takže nezbývá než přijít další rok, aby se vyzkoušelo zase něco jiného. Celou reportáž si přečtěte zde.

Soutěž o 2×2 vstupenky na Brněnský Majáles

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”thumbnails” theme_id=”1″ gallery_id=”14″ sort_by=”order” image_column_number=”5″ images_per_page=”90″ image_title=”none” image_enable_page=”0″ thumb_width=”180″ thumb_height=”90″ popup_width=”800″ popup_height=”600″ popup_effect=”fade” popup_interval=”5″ popup_enable_filmstrip=”1″ popup_filmstrip_height=”50″ popup_enable_ctrl_btn=”1″ popup_enable_fullscreen=”1″ popup_enable_comment=”1″ popup_enable_facebook=”1″ popup_enable_twitter=”1″ popup_enable_google=”1″ watermark_type=”image” watermark_link=”0″ watermark_url=”http://www.monstermusic.cz/wp-content/uploads/photo-gallery/Monstermusic_logo_transparent.png” watermark_width=”90″ watermark_height=”90″ watermark_opacity=”30″ watermark_position=”bottom-right”]


Napište komentář

Lidmila Maršálková
O Lidmila Maršálková 126 Článků
Copywriter, snílek, poznávač, vychutnávač, music lover, fotograf, vinař. Poznáš mě podle nepovedeně vytetovaný vločky na předloktí anebo věčně omotanýho foťáku kolem krku.