Foto: Slánský Valník – Poletíme?, Krucipüsk, Totální Nasazení, Zakázaný Ovoce, 21. – 22. 8. 2020, Letní kino Slaný

Slánský Valník 2020 | Foto: Jan Urbánek, MonsterMusic

Příznivci punku se opět po roce sjeli na již jednadvacátý ročník festivalu Valník do Slaného. Letní kino, připomínající amfiteátr, tak opět ožilo a pod náporem decibelů se otřásalo v základech.

V pátek, který se co do počasí vydařil náramně, vystoupili Zputnik, Nežfaleš, Plexis, SPS a Houba, které se svou show střídali post-apokalyptičtí Projekt Parabelum. Publikum již bylo již v pořádném varu, ale to nebyl zdaleka konec. Na představení se teprve chystali Krucipüsk, Poletíme?, Fast Food Orchestra a celý večer uzavřela kapela Švihadlo.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Rockové songy inspirované magickou Středozemí J. R. R. Tolkiena 

Pankáči se vyspali do růžova a v sobotu začali, jak skončili. Neodradila je ani nepřízeň počasí. Mezi účinkujícími byli Dilema in Cinema, Civilní Obrana nebo Dukla Vozovna. Měli jsme možnost vidět i Discoballs, Znouzectnost nebo Zakázaný Ovoce. Večer zakončila pořádající kapela Totální Nasazení se svou odnoží Deratizéři. Stejně jako u předchozích ročníků byl festival protkán charitativní sbírkou na Štěpána, místního handicapovaného chlapce. Kdo letošní ročník Slánského Valníku navštívil, jistě odjížděl domů spokojený.

Podívejte se na fotoreport!


Napište komentář