Crossoverové peklo slibují v ČR Dog Eat Dog

Dog Eat Dog | Zdroj: pořadatel koncertu

Rock, ska, punk, hip-hop i crossover – to vše nabízí koncerty kapely Dog Eat Dog, která se v rámci svého turné zastaví i na několika místech v České republice.

Fanoušci chtiví prožití atmosféry srovnatelné devadesátým létům budou mít šanci. Do naší republiky míří legendární americká kapela Dog Eat Dog, která se představí v osmi tuzemských městech.

Formace, kterou zná celý svět, byla první, jež spojila tvrdou rockovou muziku s rapem a zvukem saxofonu. A právě tato kombinace si okamžitě získala srdce fanoušků. Dog Eat Dog se představili v ČR už několikrát, například na Sázava festu v roce 2010, Noci plné hvězd v roce 2006 nebo na Open Air Festivalu 2005. „Asi nejvíce se nám líbí české holky a taky nám chutná české pivo,“ vyřkl téměř klišé větu frontman a zpěvák John Connor, který před svými koncerty posiluje a skáče přes švihadlo.

Dog Eat Dog vznikli roku 1993 z bývalých členů Mucky Pup. V tu samou dobu vydali mini LP Warrant, které odstartovalo jejich hvězdnou kariéru. O rok později vydali první velké album All Boro Kings. Aktuální deska je ovšem již šest let stará a nese název Walk With Me.

Termíny koncertů Dog Eat Dog v ČR

2. květen – Mariánské Lázně (Club Na rampě)

3. květen – Třebíč (Areál ZMVŠ – Majáles)

4. květen – Krnov (Kofola)

6. květen – Frýdek Místek (Stoun)

7. květen – Jindřichův Hradec (Lucy Pery Klub)

8. květen – Praha (Nová Chmelnice)

9. květen – Kadaň (Orfeum)

10. květen – Týniště nad Orlicí (Sépie)


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...