Deathstars míří na Prahu

Deathstars | Zdroj: Deathstars.net

Švédští Deathstars vydají na konci léta nové album, po kterém bude následovat koncertní turné. Na seznamu nechybí ani Česká republika!

Deathstars je švédská industrial-metalová kapela, jejíž vznik se datuje do roku 2001. Hráli již po boku takových kapel jako Rammstein nebo Korn. I přes poměrně dlouhou historii nahráli Deathstars zatím pouhá tři studiová alba. Další počin mají naplánovaný už na tento rok, konkrétně na konec léta. Novinka, jejíž vydání bude následovat turné, by měla navázat na zatím poslední desku Death Dies Hard z roku 2008.

Na šňůru pojmenovanou Claws Through Europe se vydají na podzim, Českou republiku v jejím rámci navštíví hned dvakrát. Přesně 18. října vystoupí Deathstars v pražském klubu MeetFactory. Den na to zahrají ve zlínském Master of Rock Café.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.