Disclosure na konci zimy poprvé v Praze

Disclosure | Foto: Edwige Hamben

Třikrát hurá! Vůbec poprvé za celou kariéru k nám zavítá britské synthpopové duo Disclosure. Svou premiéru si odbudou 14. března 2014 v pražském klubu Roxy. 

Pod uměleckým jménem Disclosure se skrývají sourozenci, DJs a producenti Guy a Howard Lawrencovi, již pocházejí z anglického města Surrey. Na mezinárodní hudební scéně se prosadili v roce 2010 prvotinou Offline Dexterity. Mimořádný úspěch a vedoucí pozici na poli elektronické hudby jim zajistily singly Tenderly/Flow, Latch, White Noise a též kvalitní remixy různých autorských skladeb (např. Running od Jessie Ware). Letos na jaře vydali album Settle, o kterém se kritici vyjádřili více než pochvalně. Britský magazín Pitchfork dokonce přidělil albu 9.1 bodu s označením Best New Music. V hitparádách momentálně bodují s hitem F For You, který jste mohli vidět i na televizní stanici Óčko.

V Praze se Disclosure představí úplně poprvé 14. března příštího roku. „Jsme z koncertu Disclosure naprosto nadšení – jejich popularita raketově stoupá. Moc se na jejich show těšíme a věříme, že tím mnoha fanouškům splníme jejich sen!” vyjádřil se ke koncertu jeden ze zástupců pořadatelské agentury.

Uděláte jedině dobře, pokud si lupen zajistíte co nejdříve, jelikož koncertu hrozí rychlé vyprodání. Vstupenky jsou k sehnání v prodejní síti Ticketpro za 585 korun + poplatky.


Napište komentář

Kateřina Blažková
O Kateřina Blažková 13 Článků
Miluju hudbu, svoji kapelu, koncerty, design, styl a dělat věci, co mají smysl. Nesnášim vstávání, studený nohy, autobus č. 107, trsátkožrouta, kolu z mekáče, špatný zvukaře, účtování vody, pondělky, zamotaný kabely, uklízení a vánoce bez sněhu. Jsem na last.fm, bandzone a instagramu pod nickem rooferska.