Víkendová českobudějovická párty – pátek i sobota v režii domácích kapel

Drunk Tank | Zdroj: bandzone.cz

V pátek 11. října se v českobudějovickém Music clubu Fabrika představí gothic-popová skupina Jerusalem společně s rockovou formací Drunk Tank. Den na to vystoupí kapely Černá mutace a Troglodyt.

Drunk Tank působí na hudební scéně necelé tři roky. Kromě jedné demo nahrávky se mihli i na lokálním rádiu Soundwave. Naproti tomu Jerusalem se na scéně pohybují už od roku 1988. Do povědomí se dostali po vydání svého prvního alba V Kruhu. Kromě bezpočtu samostatných koncertů byli hosty skupin Shalom a Oceán. Po pauze, během které se členové kapely věnovali svým projektům, se v roce 2000, spolu s vydáním alba Jerusalem, dávají znovu dohromady. Jejich nejnovějším počinem je deska Tajná zahrada, která vyšla v roce 2011. Skupina se může pochlubit zkušenostmi získanými během vystupování jak u nás, tak i na Slovensku. Na obě kapely se vyplatí dorazit. Koncert vypukne ve 21 hodin a za pouhých 70 korun.

O den později, v sobotu 12. října, bude českobudějovická Fabrika hostit domácí spřízněné kapely Černá mutace a Troglodyt. Černá mutace, hrající autorské písně v anglickém podání, je citovou záležitostí jejích tří členů – Jaroslavy Mii Habichová, kytaristy Larse Burtona a bubeníka Martina Smolpachola Smolíka. V emočním kontrastu stojí kapela Troglodyt se svým bigbítovým nářezem a bluesrockovými groovy. Celá akce startuje ve 21 hodin.

Pokud ještě nevíte, kam v Českých Budějovicích o víkendu, tak určitě dorazte do MC Fabrika.

 


Napište komentář

Kateřina Blažková
O Kateřina Blažková 13 Článků
Miluju hudbu, svoji kapelu, koncerty, design, styl a dělat věci, co mají smysl. Nesnášim vstávání, studený nohy, autobus č. 107, trsátkožrouta, kolu z mekáče, špatný zvukaře, účtování vody, pondělky, zamotaný kabely, uklízení a vánoce bez sněhu. Jsem na last.fm, bandzone a instagramu pod nickem rooferska.