Fanánek a Kuko na jednom pódiu – Tři sestry & Horkýže Slíže vyráží na turné

Fanánek a Kuko | Zdroj: pořadatel akce

Už za měsíc, totiž 8. listopadu, proběhne první koncert BRATIA A SESTRY TOUR 2013. Následovat bude ještě dalších jedenáct.

Dvě legendární kapely nám chtějí dokázat, že bigbít je bez hranic. Po třech letech od předchozího společného turné, které se setkalo s obrovským úspěchem, se rozhodli opět poctít svou návštěvou celkem dvanáct měst v České republice. Obě skupiny, které svůj počátek datují ještě ve společné zemi, mají připraveny výběr toho nejlepšího z celé své dosavadní kariéry. Čekají nás čtyři hodiny pořádné show.

Tři sestry v čele se zpěvákem Lou Fanánkem Hagenem letos oslavily dvacáté osmé narozeniny. Nezapomínají na skalní fanoušky a slibují zahrát klasické hity jako Kovárna, Mexiko, Zelená nebo Život je takovej. Ty se prostřídají se songy z posledního alba vydaného letos v dubnu pod názvem Líná hudba holý neštěstí.

Horkýže Slíže během svého dvouhodinového řádění své největší hity snad ani nestihnou zahrát všechny. Za dvacet jedna let své kariéry na území obou republik jich nasbírali mnoho.

Nejen název má představovat spojení dvou rozdělených národů. Spojovat se budou i hudebníci jednotlivých kapel, jejichž následné rozdělení má metaforicky připomínat události společných dějin. Kromě zaručeně úžasného vystoupení se můžeme těšit také na mnohá překvapení.

Více informací o koncertech naleznete na stránkách kapel. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketstream a u místních prodejců.

 

BRATIA A SESTRY TOUR 2013

8.11. KLADNO – KD Sítná

9.11. ROUDNICE NAD LABEM – sportovní hala Pod Lipou

14.11. OSTRAVA – hala Tatran

15.11. OPAVA – Hala Opava

16.11. ZLÍN – sportovní hala Euronics

21.11. MLADÁ BOLESLAV – Kulturní dům

22.11. HRADEC KRÁLOVÉ – KD Střelák

23.11. PROSTĚJOV – Společenský dům

29.11. KARLOVY VARY – KV Aréna

30.11. LIBEREC – Dům kultury

6.12. HAVLÍČKŮV BROD – KD Ostrov

7.12. TŘEBÍČ – sportovní hala TJ

22.12. PRAHA – Incheba Arena


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.