Festival Šumava Rocks to rozjede ve velkém stylu

Monkey Business | Zdroj: Unitedislands.cz

Festivalová sezóna byla již dávno odstartována, nejznámější šumavská akce Šumava Rocks nyní přichází se svým line-upem. Ten slibuje opravdu mnoho.

V Sušici se během léta odehraje již 22. ročník nejznámějšího šumavského festivalu – Šumava Rocks. Stejně jako předešlé roky, i letos láká na zvučná jména české hudební scény. Během tohoto ročníku se již tradičně představí Monkey Business, a to se svým nejnovějším albem Sex and Sport? Never!. Dále vystoupí i Electric Lady, která byla před pár týdny interpretem týdne na bandzone.cz. Pozvání na festival přijalo i kontroverzní hudební seskupení Vanessa a vystoupí samozřejmě i mnoho dalších. Festivalem diváky provede i tentokrát režisér Zdeněk Suchý.

Pro nepřízeň počasí bude i pod pódiem připraven stan, který návštěvníky během jednotlivých vystoupení ochrání před případným deštěm. Samozřejmostí bude také široká nabídka občerstvení. Vstupenky jsou ke koupi na stránkách Ticketstream. Celá akce vypukne v již zmiňované Sušici 22. 8. 2015.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.