Lenka Dusilová a kapela Baromantika zvou na křest

Lenka Dusilová a Baromantika | Foto: Adam Holý, Supraphon

Nejnovější album Lenky Dusilové s Baromatikou se dle ohlasů opravdu povedlo. Křest proběhne na začátku listopadu v pražském Divadle Archa.

Zpěvačka Lenka Dusilová s kapelou Baromantika vydala na konci září nové spoluautorské album V hodině smrti. I přes nepříliš pozitivní název se deska těší velkému úspěchu u posluchačů. Podobně kladné ohlasy sklízí i koncerty aktuálního turné. Lenku Dusilovou s Baromantikou čeká brzy křest alba, a to v pražském Divadle Archa. Jménu desky odpovídá i datum tohoto koncertu, které vychází přesně na dušičky, tedy 2. listopadu.

‚‚Máme za sebou první část turné, povýšili jsme Hodinu smrti ve zvukově dokonalém brněnském klubu SONO společně s kapelou Květy, v Jablonci jsme bouchli španělské bublinky od španělského fanouška a potěšili fanoušky i v Havířově, Opavě, Plzni a Košicích. Koncerty jsou nabušené emotivní hudbou, kapela je jako jedno tělo a nové věci je radost hrát. Vrcholem turné je pro nás koncert 2. listopadu v pražském Divadle Archa.‘‘ Koncert bude doprovázet světelná show i zajímaví hosté, jimiž jsou David Koller, Dan Bárta a Justin Lavash. ‚‚Naše hudba bude vkusně podpořená krásnými světly lightdesignera Filipa Bruthanse a těšíme se, že si zahrajeme s našimi milými hosty,‘‘ láká na koncert Lenka Dusilová a slibuje, že nebudou opomenuty ani starší písně, jen budou v nových úpravách. Základem budou ovšem skladby z desky V hodině smrti. Vstupenky na křest zakoupíte v síti Ticketpro.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.