Lucerna Music Bar čeká střet s Android Asteroid

Android Asteroid | Zdroj: facebook.com

Pokud ještě nemáte večerní program na poslední předvánoční středu 18. prosince, přijďte si ji užít do Lucerna Music Baru spolu s Android Asteroid a jejich vzácnými hosty. Nebudete litovat. 

Kromě toho, že jsou Pražáci Android Asteroid strašně sympatická parta lidí s výborným eponymním debutovým albem na kontě, do historie českého hudebního rybníka se nedávno zapsali úspěchem, který u nás nemá obdoby. Jako vůbec první česká kapela měli Android Asteroid možnost nahrávat v prostředí legendárního studia Abbey Road. Pozor, a to ne jen tak s ledakým, ale rovnou s DJ Vadimem a jeho ženskou Yarah Bravo. Oba dnes speciálně kvůli Android Asteroid zavítají do Prahy, aby je v Lucerně podpořili.

Android Asteroid jsou po zkušenostech z Londýna plní zážitků a nadšení, o které se s vámi během svého dnešního koncertu budou chtít podělit. Máte-li rádi jejich meditační downtempo s lehkými prvky hip-hopu, funky a jazzu, zapomeňte pro dnešek na koledy a přijďte večer do Lucerny. Ohlášený start je v osm hodin večer, za vstupné ve dveřích zaplatíte 300 korun.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.