Marpo a Troublegang zahájili jarní část turné k desce Lone Survivor

Troublegang | Foto: Tony Košař

Marpo a Troublegang minulý týden odstartovali jarní část turné k nejnovější desce Lone Survivor, jež potrvá až do začátku května. Mezitím však tato parta vystoupí i na Majálesech, na nichž se stala headlinerem. 

Rapper Marpo vydal na začátku loňského roku své zatím nejnovější a nejúspěšnější album Lone Survivor, jež v té době lámalo rekordy prodejnosti. S deskou se mu podařilo vyprodat pražskou Malou sportovní halu, v níž proběhl její křest a následně pražské Forum Karlín. Marpo a Troublegang tak vytvořili rekord v počtu návštěvnosti hiphopového koncertu jedné skupiny.

Letos na přelomu zimy a jara pak odstartovalo oficiální turné k této novince, s nímž se tato parta podívá napříč kluby po celém území České republiky. Jarní část obsahuje celkem čtrnáct zastávek, přičemž zahajovací koncert proběhl 18. února v Ostravě.

Návštěvníci se mohou těšit na plné složení, vystoupí rappeři Marpo, IronKap, WHNT, Dj Partyboi, kytary se chopí Mahoneybeats a bicích Boky. Bonusem pak budou nové skladby z desek Neony od IronKapa a Prachy Nejsou Problém od WHNTa.

Mezi jarním turné se však formace objeví také na hradeckém, pražském a brněnském Majálesu, na němž se stala headlinerem a v létě pak následně vystoupí na vybraných festivalech. Na příští rok se Marpo a Troublegang chystají pokořit další metu, a to konkrétně vyprodat O2 Arenu.

Dorazte na nejenergičtější koncerty současnosti!

Lone Survivor tour 

24. února     Chomutov – Music XS club
25. února     Sušice – PDA
03. března    Humpolec – Hellclub
04. března    Aš – Lipan
17. března   Jilemnice – Továrna
18. března   České Budějovice – KD Vltava
31. března   Jaroměř – Nároďák
01. dubna    Strmilov – DC Strmilov
07. dubna    Liberec – Golf
08. dubna    Kutná Hora – KD Lorec
15. dubna    Plzeň – Papírna
21. dubna    Hradec Králové Majáles – vyprodáno
22. dubna    Frýdek-Místek – Stoun
29. dubna    Praha – Majáles
03. května   Olomouc – S klub
06. května   Brno – Majáles
20. května   Panenský Týnec – letiště


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.