Michal Hrůza představil sedmero hostů na jeho pražský koncert

Michal Hrůza se vrací na pódia | Zdroj: facebook.com

Devatenáctý večer měsíce března bude ve znamení Michala Hrůzy. Ten se vrací na pódia a nyní oznamuje řadu známých hostů, počínaje Klárou Vytiskovou a konče Davidem Kollerem.

Už příští čtvrtek, tedy 19. března ve Fóru Karlín, proběhne první a nejdůležitější koncert zpěváka Michala Hrůzy ze šňůry NOC A DEN MICHALA HRŮZY 2015, který vychází z vydání dvojalba Noc/Den, ale také ze zpěvákova návratu na pódia po jeho zranění z loňského napadení v Ostravě. Zpěvák spolu se svou Kapelou Hrůzy oznámili účast také kapel Mother’s Angels a Lety Mimo. Hrůza ale přislíbil i další hvězdnou účast svých hudebních kolegů.

Více o turné si můžete přečíst zde

A slib splnil. Celý týden, každý den odhaloval postupně jedno známé jméno za druhým. A kdo vystoupí po jeho boku onoho čtvrtečního večera? Zcela první oznámenou byla jeho kolegyně z alba Den, zpěvačka Klára Vytisková (Toxique). Asi je jasné, ke kterým skladbám se k Hrůzovi přidá. Dalším hostem bude pak písničkář Xindl X, který je se zpěvákem minimálně kolega ze stejného vydavatelství. Dá se předpokládat, že přinejmenším skladbu Kovbojská si s Michalem Hrůzou zazpívá zpěvačka Anna K.

Překvapivým jménem a dalším hostem večera bude i Michal Malátný, tedy frontman kapely Chinaski. Na Hrůzovu dřívější tvorbu zavzpomínají zpěvák spolu s ex-bubeníkem Ready Kirken, Adamem Jánošíkem. Prý zazní skladby jako Černý brejle, Krasohled nebo 1+1. Další hostem, tentokrát kolegyní z alba Noc, nebude nikdo jiný než zpěvačka Aneta Langerová. Poslední zveřejněné jméno je také překvapivé. Sedmici hostů uzavírá totiž zpěvák, kytarista a bubeník zároveň. Ano, správně, bude to David Koller. Fanoušci současné domácí tvorby se mají opravdu na co těšit. Známé písně a známí hosté, to vše už příští čtvrtek 19. března ve Fóru Karlín.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.