Na závěr Mladí Ladí Jazz vystoupí baskytarista Victor Wooten

Victor Wooten | Zdroj: facebook.com

Letos se koná již pátý ročník Mladí Ladí Jazz, prvního jazzového festivalu, který podporuje zejména mladé hudebníky. Na závěr se můžeme těšit na hudební bombu jménem Victor Wooten, s níž vystoupí tuzemští Top Dream Company.

Jazzově zaměřený festival Mladí Ladí Jazz se blíží ke svému finále, a proto je ho třeba zakončil se vší parádou. Předposlední večer bude laděn na funkovou notu v režii velké hvězdy. V pražském Paláci Akropolis vystoupí v pátek 2. května živoucí legenda, baskytarista Victor Wooten. Ten je držitelem pěti cen Grammy a právem se umístil v žebříčku deseti nejlepších baskytaristů všech dob časopisu Rolling Stone. Chybět nebude samozřejmě ani jeho ansámbl včetně jeho bratra Regiho a bubeníka Derica Watsona.

S Wootenem si v Akropoli zahraje také tuzemská funky-soulová kapela Top Dream Company, která letos slaví deset let své existence. Mimo jiné si tento rok popřejí novým albem, na kterém spolupracují s hosty z Evropy i USA. Předprodej vstupenek probíhá v síti Ticketstream či přímo v Paláci Akropolis.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.