Royal Republic milují Česko, vystoupí tu hned dvakrát

Royal Republic | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Švédští rock’n’rolloví buřiči se evidentně zamilovali do České republiky a jejích fanoušků. Důkazem je ostatně to, že ohlásili nové termíny jejich koncertů a v tuzemsku přibrzdí hned dvakrát, navíc to bude v rámci oslavy jejich jubilea.

Pod jménem Royal Republic kapela letos funguje už deset let a právě toto výročí se rozhodla oslavit, jak jinak než na koncertech. Sice se tady se svým rock’n’rollovým cirkusem zastavila v rámci pražského festivalu Aerodrome, který byl teprve nedávno, ale ani to jí nebrání v tom, zahrát si u nás znovu. Tentokrát si přijdou na své pražští i brněnští fanoušci, a to už na začátku prosince. Mimo starších alb představí i své nejnovější – Weekend Man.

5. prosince vystoupí v pražském Roxy. O den později, 6. prosince, v brněnské Flédě. Vstupenky jdou do prodeje už 30. června a lze je koupit v sítích Fource, GoOut a TicketPro v rozsahu 490 až 590 Kč.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 360 Článků
Hudba je život! I po těch letech se jí nevzdávám ani teď, kdy už je v dosavadním životě těžší si na ni udělat pořádně čas a věnovat se jí. Miluju punkrock, rock (na tom jsem vyrostla), určité odnože metalu, ale stejně tak mám občas chuť na vážnou hudbu nebo ska. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.