Vyhraj merch balíček s překvapením od Rock for People (ukončeno)

Paramore | Zdroj: billboard.com

Na RfP se už tradičně můžete i oháknout. Trika, tílka, mikiny, čepice, klobouky, ale i brýle, šperky nebo legendární holinky, vše na jednom místě. I letos bude k dostání ucelená řada merche v designu RfP 2017. A to není vše, v oděvním svatostánku budou k dostání trika, plakáty, CD a další suvenýry, které si kapely s sebou přivezou. A my pro tebe máme balíček s překvapením!

V úterý 4. července se rozezní pódia na jednom z největších českých festivalů. Na Rock for People už první den vystoupí excentričtí a nezapomenutelní Die Antwoord a návštěvníkům se tak naskytne možná poslední možnost poslechnout si tuhle jihoafrickou bandu na živo.

První festivalový den přinese kromě Die Antwoord i koncert neméně slavných Cage the Elephant, kteří na festivalu dokáží, proč mají v kufru čerstvou Grammy. Zajímavou exkurzi na špičku současné britské HM scény nabídnou strmě vzhůru stoupající Moose Blood a to nejlepší z kanadského hard coru pro změnu představí Comeback Kid.

Druhý den slibuje splnění snů mnoha fanoušků v podobě koncertu amerických Paramore, kteří po vydání svého nejnovějšího alba After Laughter válcují hitparády po celém světě a jejich singl Hard Timesmá jen na Youtube už přes 36 milionů zhlédnutí.

Recenze: After Laughter od Paramore: Pořádná dávka letního popíku s melancholickými texty

Závěrečnému dni budou dominovat rockové ikony Evanescence, originální tanečně popoví Foster The People, či ikonická hvězda elektronické scény The Bloody Beatroots Live, která celý festival zakončí.

Merch balíček s překvapením od festivalu Rock for People můžeš nyní vyhrát!

Stačí se stát fanouškem naší facebookové stránky a poslat odpověď na následující otázku:

Jaké hodnocení dostala v květnu nová deska Paramore od redakce MonsterMusic?

a) 70 %
b) 75 %
c) 80 %

Správnou odpověď zašli na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu zprávy napiš „Rock for People“ a nezapomeň připsat telefonní číslo a adresu, kam bychom v případě výhry měli zaslat balíček. Soutěž bude ukončena v úterý 4. července ve 12:00 hodin a výherci budou poté informováni mailem.


Napište komentář