Simian Mobile Disco míří poprvé do Čech

Simian Mobile Disco | Zdroj: facebook.com

Kalendáře na tento podzim se plní vražedným tempem a koncert Simian Mobile Disco v pražské MeetFactory je jedna z těch akcí, které by v tom vašem rozhodně neměly chybět!

Při pohledu na letošní seznam podzimních akcí si říkám, jestli se to dá všechno ve zdraví zvládnout. Jestli to máte stejně jako já, mám pro vás naléhavou zprávu: Radio Wave Stimul festival už má svého headlinera – Simian Mobile Disco!

Simian Mobile Disco je londýnské elektronické duo, jež tvoří James Ford a Jas Shaw, kteří jsou známí pro svou analogovou produkci. Simian Mobile Disco spolu hrají už devět let a za to dobu mají na svém kontě čtyři studiová alba. To poslední, Whorl, je ještě čerstvou novinkou, vyšlo teprve minulé úterý u labelu ANTI, u kterého vydávají interpreti jako The Frames, Nick Cave či Yann Tiersen. Kromě svého působení Simian Mobile James Ford spolupracuje také jako producent s kapelami Klaxons, Arctic Monkeys a Florence and the Machine, které jistě ani netřeba představovat.

V rámci Radio Wave Stimul festivalu vystoupí Simian Mobile Disco 14. listopadu. Vstupenky si budete moci pořídit v předprodeji za cenu 390 korun přes smsticket a dále v sítích Ticketpro, Ticketstream a v samotné MeetFactory.


Napište komentář