ATMO music, Sebastian a Jakub Děkan společně řádili v Brně

Sebastian, Jakub Děkan, ATMO music | Zdroj: facebook.com

Trojice populárních muzikantských uskupení ze severu Čech vyrazila před pár dny na Společnou tour, jejíž druhou zastávkou byl brněnský klub Metro, který praskal ve švech.

Liberecká hudební scéna, v níž aktuálně září jména jako ATMO music, Sebastian a Jakub Děkan, společně vyrazila na turné, jenž dohromady čítá osm zastávek. Ta včerejší brněnská byla dlouho předem vyprodaná a Metro Music Bar tak zase jednou zažil pořádný bordel.

Svou koncertní hodinku si krátce po osmé večer jako první odbyl Jakub Děkan s doprovodnou kapelou. A ač jeho repertoár zdaleka nedosahuje šedesáti minut, prokládal své songy různými covery, vtipnými hláškami a především přátelskou atmosférou a neustálým úsměvem na tváři tak, že koncert utekl jako voda. Samozřejmě fanoušci nepřišli o největší Děkanovy hity Co bejvávalo, už není a Děda, které si zazpíval úplně celý klub.

Na Jakuba Děkana po krátké přestavbě pódia navázal Sebastian se svou Vesmírnou a okamžitém doprovodu lesa mávajících rukou. Jeho setlist se skládal kompletně z loňského alba Hvězdy a bohužel méně kvalitního pěveckého výkonu. To však fanouškům nikterak nevadilo, atmosféra byla skvělá a Sebastiana často podpořily hlasité vokály publika.

Vrchol večera, ATMO music ve složení Hank a DJ Ask, přišel na řadu až před jedenáctou večer, kdy rapové náloži předcházel krátký rozehřívající DJ set. S příchodem Hanka na pódium se pak rozezněly Trofeje, Na střeše města, Fáma a další hit za hitem. Výhodou této sestavy Společné tour však byla především možnost slyšet skladby Andělé a Ráno naživo s Děkanem, stejně tak i Polety se Sebastianem.

Společná tour dnes pokračuje v Ostravě, na kterou poté naváže ještě dalších pět koncertů. Tak je nepropásněte.

Společná tour 2018

02. února – Ostrava (BrickHouse DOV)
09. února – Pelhřimov (KD Máj)
16. února – Čelákovice (KD)
17. února – Bozkov u Semil (Sokolovna)
03. března – Vysoké Mýto (M-klub)
28. dubna – Jičín (Zimní stadion)


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.