Chcete zažít párty s oblíbenou kapelou? Máte možnost!

Divokej Bill | zdroj: Ballantine´s Backstage

V Česku se rozjíždí nový projekt, který ve světě už s úspěchem funguje. Ballantine’s Backstage vám při troše štěstí umožní stát se VIP hostem Divokýho Billa v backstagi!

Ve čtvrtek 11. září se v pražském Rock Café konala první akce pod názvem Ballantine’s Backstage, určená pouze pro uzavřenou společnost. V klubu byly postavené barové sedačky se stolky, pohodlné gauče a občerstvení, tak jak by to mělo ve správné backstagi vypadat.

Po úvodním slovu a seznámení s celým konceptem akce od pořadatelů nastoupila na pódium kapela Divokej Bill. Tito hudebníci na podzim vyrážejí na akustické turné, a tak frontman Václav Bláha přivítal návštěvníky slovy: „Vítejte na veřejné zkoušce, protože turné nám začíná až za dlouho, tak ještě nejsme tolik secvičeni, případné chyby prosím omluvte.“

Omlouvat nebylo co, známé hity v akustické verzi byly vydařené a měly své kouzlo, které veškeré fanoušky skupiny určitě dostane. Po vystoupení se kapela vrhla mezi publikum a začala si s návštěvníky povídat. Celá akce se po zbytek večera nesla ve znamení dobré nálady, a to jak fanoušků, tak i členů kapely. Pro skalní fanoušky Divokýho Billa vysněný večer!

Jak se na podobnou akci dostat? Stačí mít trochu štěstí a sledovat facebook Ballantine’s, kde se dozvíte více. A co očekávat? Volné vstupy na vybrané koncerty z akustického turné kapely Divokej Bill, přístup do backstage kapely s dobrým jídlem a pitím a hlavně možnost si v klidu popovídat s kapelou.

V rámci této akce se do budoucna chystají velké plány, mezi ně budou zapadat jak známé kapely, tak i nováčci s velkým potenciálem. Jak říkají samotní organizátoři: „Divokej Bill je jen začátek…“ Myslím, že se máme na co těšit!


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.