Hentai Corporation včera pokřtili album Znojemskými okurkami

Hentai Corporation | Zdroj: facebook.com

Excentričtí Hentai Corporation včera v paláci Akropolis pokřtili svoje druhé album Intracellural Pets a navázali tak na probíhající turné Intracellural Pets (nám spadla). Křtu se zúčastnil i producent Aleš Bajger a Vladimir 518.

Richard Krajčo! Richard Krajčo!“ Tento provokující způsob skandování si zvolili fanoušci ještě více provokující kapely Hentai Corporation, která konečně po čtyřech letech vydala novou desku a včera se ji rozhodla v pražském Paláci Akropolis pokřtít. Skandování naštěstí netrvalo tak dlouho, jako čekání na nové album a kapela se po chvíli objevila na pódiu. Po Škarohlídově úvodu „Pojďme si to udělat hezký. Bude to dlouhý a intenzivní, takže žádná pitky. Kohokoliv z Dačic vyhnat. Tak jo vy kurvy!“ se naplno rozezněla novinka Synthetic Limits, k níž před nedávnem vyšel videoklip, a rozjel se tak přesně takový nářez, na který jsou fanoušci zvyklí.

A pokračovaly i přesně takové Škarohlídovy průpovídky. Jako třeba: „Sice nehrajem tak dlouho jako Guns N‘ Roses, ale hrajeme tak dlouho jako Vítkovo Kvarteto, to je průser.“ Nabídli jak pecky z nového alba, tak i starší fláky, jako například Call me! Womann! a došlo i na cover Davida Kollera – skladba Až ti řeknu byla uvedena slovy: „Teď dáme Honzu Kollera, no jo Okamura je opruz.“ Dav tento úvod kvitoval a odměnil jej skandováním: „Richard Krajčo, Richard Krajčo!

Škarohlíd se vcelku projevoval zcela jako obvykle. Válel se po zemi, běhal po pódiu, zahazoval mikrofon, nebo si ho strkal do kalhot a písně věnoval například všem fašistickým zmrdům nebo těm, co někdy přemýšleli, že se chtějí zabít. Jednu ale věnoval i svojí přítelkyni slovy: „Následující věc je pro moji Báru. Jsme spolu sedm let, tak to prožívejte vy nuly.

Na pódiu se kromě kapely a odvážlivců, kteří z něj skákali do davu, objevil i zpěvák skupiny Atari Terror a se Škarohlídem si zazpíval píseň No More Love. Poté byli přizváni producent nového alba Aleš Bajger a vůdčí osobnost labelu BiggBoss, Vladimir 518, Škarohlídem představený jako Vladimir 158. Vladimir pokřtil vinylovou desku Jackem a Bajger cédéčko lákem ze Znojemských okurek. Pak Škarohlíd rozdal okurky a Vladimir 518 pronesl: „Takhle vzniká kult podle mě, tohle je kultovní kapela.

Poté se pokračovalo v hraní a ve věnování songů. Jeden byl pro kytaristu Petra Škarohlída a další pro ty, „komu se někdo v okolí uchlastal“ nebo třeba pro „všechny sportovní mrdky, co berou steroidy“ nebo pro „týpky s malýma pérama“. „Je vás tu hodně a všichni máte chlamydie,“ doplnil Škarohlíd.

Docházelo i ke spontánnímu zpěvu útržků převzatých písní a jejich pozměněných verzí, jako: „Svět je krásný s Ráďou“ (míněn byl Radek Škarohlíd – pozn. red) nebo Když si báječnou ženskou vezme báječnej chlap, po které přišel na řadu hit Equilibristic Brides. Do něj se muzikanti opřeli tak moc, že zapomněli, že to byl poslední song. Škarohlíd se za to však omluvil, poděkoval a řekl divákům, že jsou srandovní. Potom se pódium vyprázdnilo a přišel čas na vytleskávání kapely zpátky.

Ta se nechala přemlouvat celkem dlouho, ale samozřejmě nakonec dorazila a překvapila tóny písně Whole Lotta Love od Led Zeppelin. Pak zahrály ještě další dva songy a kytarista předvedl hru lahví od šampaňského stylově tak završil šílenou jízdu, kterou si naplno užili členové kapely a rozhodně i diváci.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.