Kapitán Demo ve vyprodané Lucerně rozdával svým zlatíčkám lásku a oslavil narozeniny

Kapitán Demo - Lucerna Music Bar 2019 | Foto: Adam Helma, MonsterMusic

Česko-italský ropný magnát Kapitán Demo vystoupil po krátké době opět v Praze, tentokrát v Lucerna Music Baru. Rozhodně ho však fanoušci nemají dost, protože ho opět ocenili vyprodaným klubem.

Kapitán Demo plánoval nástup na stage „až se mu bude chtít“. To byla překvapivě dobrá volba, protože dlouhá fronta před vstupem do klubu neumožnila spoustě návštěvníků příchod až do půl desáté. Do té doby se mohli fanoušci bavit kromě DJ setu například taky upraveným nápojovým lístkem, který obsahoval třeba „Demolibre“ nebo „Demo na pláži.“

Fotoreport: Foto: Kapitán Demo, 12. 3. 2019, Lucerna Music Bar, Praha

Hudebník Jiří Burian, vystupující jako satirická postava Kapitána Dema, den před vystoupením v Lucerna Music Baru oslavil 41. narozeniny, a tak pro něj bylo nachystáno menší překvapení. Při vstupu každý obdržel masku s rapperovým obličejem, kterou si všichni hromadně nasadili po první písni Say No To Čára. Demo se podle svých slov při pohledu na plno lidí s jeho tváří nejdříve bál, že mu najelo LSD. Poté si ale oddechl, nechal odnést narozeninový dort, který si jako nejtlustší česká celebrita určitě po koncertě užil v backstage, a odměnil se klubu dalšími peckami jako Kouzlo, Českej Humor nebo Trendsetter.

Na pódiu po celou dobu samozřejmě hostovali Givi Kross, ProGram a na pár skladeb se k trojici připojila také Léna Brauner. Při songu Insta Stories se publikum dočkalo i rappera Hoštyho, který svým barevným vzezřením posunul extravaganci této show ještě o stupeň výš. Očividně si svou návštěvu ale užíval, protože poskakoval po stagei i při některých dalších skladbách.

Z posledního alba v setlistu nechyběl ani největší hit Zlatíčka, při němž Kapitán Demo vyrazil rozdávat lásku rovnou mezi diváky. V rámci přídavků se pak dostalo na Capo di tutti a Mládí v Trapu. U posledního songu se rozsvítila světla telefonů a vyprodaná Lucerna se i zpěvem rozloučila s oblíbenou postavičkou českého trapu. Pražské publikum se Kapitána Dema očividně jen tak nepřesytí.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 275 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz