Soutěž o dvě podepsaná CD Proměnamě od Tomáše Kluse (ukončeno)

Proměnamě - nové album Tomáše Kluse | Zdroj: youtube.com

Tomáš Klus a jeho Cílová skupina vydali 24. března desku s názvem Proměnamě, která v naší recenzi uspěla. Nyní vám nabízíme možnost vyhrát dva kousky tohoto alba i s podpisy Tomáše Kluse a Jirky Kučerovského.

Zpěvák Tomáš Klus je již dlouhodobě velice žádaným zbožím na tuzemském hudebním trhu. Jeho hudba, ale také postoje k životu a názory na dění v České republice nenechávají nikoho chladným. Nyní se Tomáš rozhodl k natočení desky přizvat i svou Cílovou skupinu, čímž dostávají jeho skladby o něco jiný nádech.

Téměř hodinu hrající nahrávka obsahuje celkem šestnáct skladeb a obal desky, který je ještě zabalen do krabičky, obsahuje mimo jiné také pastelky a obrázek k vymalování. Navíc na CD, které můžete díky Monstermusic.cz vyhrát, nechybí ani vlastnoruční podpisy Tomáše Kluse a Jirky Kučerovského.

Na albu Proměnamě se název jedné skladby objevuje dvakrát. Která to je?

a) Žabí král

b) Nezapomínej

c) Napojen

Vyhrát můžete prostým způsobem. Zodpovězte jednoduchou otázku a staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz a do předmětu uveďte heslo Proměnamě. Soutěž o dvě podepsaná CD probíhá od soboty 29. března do pátku 4. dubna. Výherci budou informováni prostřednictvím e-mailu.


Napište komentář