Vyhrajte vstupenky na čtvrteční koncert Debbi v pražském NoDu (ukončeno)

Debbi | Foto: Petr Kozlík, Universal Music

Zpěvačka Debbi potěší své fanoušky dvojkoncertem 5. a 6. listopadu v pražském NoDu, kde vystoupí i speciální hosté. Vyhrajte s námi 2×2 vstupenky na čtvrteční koncert.

Jednadvacetiletá zpěvačka Debbi má za sebou letos koncerty nabitý rok. Mimo vystoupení na festivalech a slavnostech, vystoupila jako support britského zpěváka Jamese Arthura v Praze. Nyní je načase, aby Debbi potěšila své fanoušky také samostatnými koncerty se svou kapelou. Hned dvakrát po sobě zazpívá 5. a 6. listopadu v experimentálním prostoru NoD.

Obou koncertů se zúčastní hned několik hostů. Tím prvním je akustická kapela Jelen, která na jaře vydala debutové album Světlo ve tmě, a která získává stále více fanoušků. Spolu s nimi vystoupí i Kateřina Marie Tichá, která nazpívala skladbu Tančíme spolu. Druhým hostem bude zpěvák Adam Mišík, se kterým si Debbi zazpívá duet. Do třetice se v NoDu představí i Lipo.

Debbi: Koncert v Praze je pro nás vždycky svátek

Soutěžit můžete o 2×2 vstupy na koncert, který se odehraje 6. listopad v experimentálním prostoru NoD, a to tak, že odpovíte na jednoduchou otázku a stanete se našimi fanoušky na Facebooku.

Ve které talentové soutěži se Debbi objevila?

a) Talentmania

b) Československá má talent

c) Česko Slovenská Superstar

Své odpovědi zasílejte na mail soutez@monstermusic.cz, do předmětu uveďte heslo Debbi a nezapomeňte připojit své celé jméno. Soutěž o vstupenky probíhá od úterý 4. do středy 5. listopadu 2014. O výhře budete informováni e-mailem.


Napište komentář