Avril Lavigne a Marilyn Manson mají společný duet

Avril Lavigne a Marilyn Manson | Zdroj: facebook,com

Avril Lavigne se už dávno nevěnuje punk rocku. I přesto, že je její tvorba poslední dobou spíše popová, rozhodla se přizvat si zpěváka Marilyna Mansona k duetu, jenž bude součástí připravovaného alba.

Americkou zpěvačku Avril Lavigne jsme kdysi znali jako mladičkou punkerku, kterou bychom mohli žánrově spojit s interprety, jako jsou Blink 182 či Good Charlotte. Při svém nynějším působení na hudební scéně je označována spíše za popovou princeznu. O to více byli její fanoušci překvapeni, když si na své nové album přizvala kontroverzního zpěváka Marilyna Mansona.

Jako kráska a zvíře – přesně tak působí tento duet. Je známo, že si Marilyn libuje v bizarnostech a násilí. To se však naštěstí týká pouze jeho tvorby. Devětadvacetiletá Avril si právě jeho přizvala ke skladbě Bad Girl, která se objeví na novém stejnojmenném albu, které vychází 5. listopadu. Přitvrzuje? Poslechněte si duet sami.

https://soundcloud.com/rock_mashups20/avril-lavigne-marilyn-manson


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.