DTonate vypouští první singl z chystané desky

DTonate | Zdroj: facebook.com

Ačkoliv se olomoucký rodák, DJ a producent DTonate studiové desce dlouho vyhýbal, přichází nyní nové zprávy, že se album nakonec připravuje. Dokazuje to i první singl, na kterém s DTonatem spolupracoval Martin Svátek.

Beaty producenta DTonate patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co (nejen) tuzemská hip-hopová a neosoulová scéna nabízí. Ačkoliv byl tento mistr v oboru dlouho proti nahrání sólové desky, nyní to vypadá, že se jí nakonec opravdu dočkáme. Dokazuje to také první píseň This Time It’s For Real, ve které se za mikrofon postavil Martin Svátek. Ten je jedním z mnoha hostů, kteří na připravované novince budou.

Největší prostor bude věnován právě neosoulu a R’n’B, což může zklamat některé fandy rapu, ale i tak půjde zřejmě o exkluzivní placku. Již vypuštěný singl se nahrával ve studiu Funklab spolu s několika pomocníky – s trumpetistou Janem Přibilem nebo s majitelem studia Marečkem, který nahrál kytaru a rhodesy. O celkový mix se samozřejmě postaral sám DTonate. Album by mělo vyjít v průběhu letošního roku u Ty Nikdy Records.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.