TIP REDAKCE: The Paranoid hledají zpěváka – můžeš jím být i ty

The Paranoid | Zdroj: facebook.com

Slovenská rocková skupina The Paranoid si hledá náhradu za zpěváka a frontmana Igora Belaje, který minulý týden ohlásil svůj odchod. Novým zpěvákem se nyní může stát kdokoli z vás.

Asi každému fanouškovi nějaké kapely, který je zároveň muzikant nebo zpěvák se alespoň jednou za život stalo, že si při pohledu na svou oblíbenou skupinu zpod pódia přál zaujmout místo jednoho ze členů a vychutnat si koncert z druhé strany.

A právě tahle možnost se teď naskýtá všem příznivcům rock screama v podání slovenských The Paranoid. Ti reagují na nedávné prohlášení zpěváka a frontmana Igora Belaja o jeho odchodu z kapely a hledají si za něj náhradu.

Své fanoušky o tom informovali na svém oficiálním facebookovém profilu a tím je zároveň ujistili, že neplánují kapelu rozpustit. Igorovi taky poděkovali za všechno, co pro ně udělal a za všechny momenty, které s ním mohli prožít. Doplnili však, že nemůžou sami s koncertováním přestat, protože to mají v krvi. „Nebude sice jednoduché se po odchodu Igora znovu vrátit v plné síle, no právě proto jsme se rozhodli hledat všude, i mimo řady našich známých, a udělat konkurz na zpěváka, aby naše sila byla kompletní,“ doplnili.

Pokud tedy umíte zpívat a chtěli byste se stát součástí The Paranoid a změnit tak svůj život, máte nyní jedinečnou šanci. Všichni zájemci však mají od kluků úkol: „Jestli máš chuť se s námi bavit muzikou, tak posílej videa, jak zpíváš naše songy Sirény, Čo cítiš a jeden tvůj oblíbený song od jakékoli kapely nebo interpreta. Připoj k tomu i krátký pokec o sobě a celé nám to pošli na email konkurztp@gmail.com Termín ukončení konkurzu nemáme, ale určitě se vyjádříme každému.

Čtěte také: Igor Belaj opouští The Paranoid a zanechává vzkaz svým fanouškům

Původní zpěvák Igor Belaj svůj odchod nečekaně ohlásil minulé pondělí a vysvětlil, že odchází proto, že kvůli působení v kapele nemá čas na vlastní potřeby a vlastní svět. Fanoušky však ubezpečil, že všechny písně, na kterých se autorsky podílel, přenechá kapele, která je bud moct nadále hrát s novým zpěvákem.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 164 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.