Už jste slyšeli nový hit Léto lásky?

Xindl X - Léto lásky | Foto: Universal Music

Chinaski, Xindl X, Slza, Meky Žbirka a Jelen spojili síly v novém letním hitu! Poslechněte si, jak zní jejich Léto lásky.

Co mají společného Chinaski, Xindl X, Slza, Meky Žbirka a Jelen? Kromě spousty fanoušků, úspěšných singlů a vyprodaných koncertů je to láska. Láska k hudbě, umění, rodině. Jak řekl John Lennon: „Láska je odpověď.“ 

Pět populárních hudebních protagonistů spojilo síly a natočilo singl Léto lásky, jež je pro svou lehkost a snadnou zapamatovatelnost adeptem na hit letošního roku. O hudbu se postaral Lukáš Bundil s Daliborem Cidlinským ml. a text má na svědomí Ondřej Ládek. Zpěvem se pak v singlu předvedl Petr Lexa, Meky Žbirka, Michal Malátný, Jindra Polák i sám Ondřej Ládek alias Xindl X. Kytarové pasáže natočil Lukáš Bundil z dua Slza.

“Děsí nás bombové útoky, nemáme rádi pláč a nenávistnou komunikaci mezi lidmi. Chceme tančit, bavit se, zpívat a mít se rádi. Je léto, ideální příležitost se sejít a užít si festival Léto lásky v Šiklandu na Vysočině, kde všichni v srpnu vystoupíme,” deklarují umělci spojení v projektu Summer All Stars.

Ve videoklipu z režie Martina Linharta můžete vidět backstage z natáčení, letní náladu a atmosféru, která panovala mimo nahrávací prostředí. Který z interpretů má nejkrásnější krasopis a kdo nejlépe popsal své srdce?

Klip, jenž byl zveřejněn před třemi dny, má již teď na kanále YouTube přes 230 000 zhlédnutí. Určitě neváhejte a podívejte se vstříc létu lásky, kde všechno zlý v krásný se obrátí…


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.