Beck ukončí pětiletou pauzu deskou Morning Phase

Beck | Zdroj: facebook.com

Na konci listopadu si odbyla zákulisní premiéru nová deska Becka, pojmenovaná Morning Phase, kterou novodobý genius z L.A. ukončuje svoji celých pět let dlouhou pauzu od vydání poslední studiovky Modern Guilt.

Novinka Morning Phase vzápětí poté, co byla ve studiích Capital Records představena hrstce vyvolených, Becka katapultovala do čela seznamu neočekávanějších alb pro rok 2014. V souvislosti s Morning Phase se hovoří o tom, že co do celkového vyznění půjde o staršího bráchu Sea Change, mimo jiné i díky tomu, že k nástrojům byl povolán téměř stejný tým jako v roce 2002. Sám Beck to nicméně vehementně odmítá. Nechal se slyšet, že inspirovaný poslechem klasiky jako The Byrds, Crosby Stills and Nash, Gram Parsons, nebo Neila Younga, chtěl natočit desku, která bude ztvárněním tradiční kalifornské hudby a vystihovat náladu toho, co si pod ní představuje. Nechme se překvapit, napětí již nebude trvat dlouho. O tom, nakolik Beck velká očekávání naplní, se budeme moci přesvědčit sami již 14. února 2014, kdy bude Morning Phase oficiálně uvedeno na trh.


Napište komentář

Veronika Ondečková
O Veronika Ondečková 118 Článků
Ahoj! Jmenuju se Veronika, živim se (omylem) jako právnička, bydlím v tý nejlepší čtvrti na světe, v Dejvicích, a jsem závislá na hudbě. Tady najdete výsledek týhle letitý závislosti a mě najdete někde tam venku. Něco si ode mě třeba přečtěte.