Black Veil Brides rozvíří místo festivalu Rock for People pražský klub Roxy

Black Veil Brides | Zdroj: youtube.com

Populární americká kapela měla původně zářit páteční den na letošním nabitém Rock for People. Nakonec bohužel nedorazí, ale organizátoři nabídli fanouškům zajímavé řešení.

Kapela s více než patnáctiletou historií má v Česku pořádný zástup fanoušků, a tak není divu, že zprávu o jejich neúčasti na hradeckém festivalu neuvítal nikdo příliš pozitivně. Black Veil Brides nicméně už nějakou dobu zdobí pouze velké stage a v klubovém prostředí je dnes už téměř nemožné skupinu slyšet. Ale právě to zvládli organizátoři festivalu uspořádat jako náhradu za prošvihnutou účast, tedy exkluzivní show v pražském klubu Roxy. A to i s možností levnějšího předprodeje pro držitele čtyřdenních a pátečních jednodenních vstupenek. Do Prahy přijedou Black Veil Brides s novou deskou The Phantom Tomorrow, kterou vydali loni v říjnu. Tento měsíc z ní navíc vypustili do světa nový videoklip ke skladbě Born Again s hororovým vizuálem.

Vstupenky na koncert Black Veil Brides jsou k dispozici v síti GoOut. Unikátní zážitek se v klubu Roxy uskuteční již ve čtvrtek 2. června 2022.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 263 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz