Buď hudbě blíž. I díky Staropramenu a speciálním plechovkám

Staropramen tradičně na RfP | Zdroj: PR Konektor

Buď hudbě blíž nejen na letních festivalech, i s vlastním playlistem z plechovek Staropramenu.

Pivovar Staropramen opět zahajuje sezónu open-air festivalů a přichází s hudební kampaní Buď hudbě blíž. Součástí kampaně je speciální edice plechovek s různými hudebními styly a další Festivaly bez zábran.

Pivo a hudba patří k sobě, zvlášť v létě. Ve smíchovském pivovaru proto již 6 let sází na hudbu jako hlavní zážitkovou aktivitu, kterou Staropramen podporuje. Letošní kampaň Buď hudbě blíž si dala za cíl dostat lidi k muzice ještě více – dát ji lidem takřka přímo do ruky. S nástupem prvních open-air festivalů spouští Staropramen kampaň na speciální edici plechovek se šesti hudebními styly. Díky QR kódům na těchto obalech lze poslouchat 30 hitů z každého žánru. Staropramen plechovky_hudebni╠ü design 2015

„Každý, kdo si v období od června do srpna koupí plechovku Staropramenu Světlého ze speciální hudební edice, získá díky QR kódům jedinečnou možnost poslechnout si zdarma třicet skladeb žánru zobrazeného na plechovce,“ popisuje Šlechta. Spotřebitelé si mohou vybrat plechovky v designu Rocku, Elektra, Punku, Hip Hopu, Reggae a Klasiky. Jediné, co k tomu potřebujete, je plechovka, chytrý telefon a online připojení.

Hudba nezná hranice mezi lidmi. Vyjadřuje a vyvolává pocity. Propojuje lidi, přináší společné zážitky. Kvůli těmto chvílím jsme si vybrali hudbu jako téma. Chceme být u těchto momentů, chceme se podílet na jejich vytváření,“ říká Michal Šlechta, manažer značky Staropramen a dodává: „Kromě velkých hudebních festivalů v čele s Rock for People a koncertů v O2 areně naše hudební aktivity zahrnují i spolupráci s vybranými hudebními kluby. Hudbě se tak věnujeme od začátku do konce roku a oslovujeme spotřebitele po celé České republice. Nejintenzivněji je to ale od června do září, kdy je akcí nejvíce. Proto také nyní spouštíme hudební kampaň.

Festivaly: kvalitní pivní servis, zábava, a další Festivaly bez zábran

Pro ty, kdo si chtějí užít hudbu naživo, bude Staropramen připraven na některém z řady festivalů napříč republikou. Začíná na Rock for People. Spokojenost návštěvníků hudebních festivalů nezávisí pouze na kvalitě line-upů a bezchybném výkonu vystupujících umělců, ale také na vybavenosti festivalu včetně nabídky piva a souvisejících služeb. „K dobré náladě napomáháme poskytováním bezkonkurenčního pivního servisu, nabídkou širokého pivního a nápojového portfolia, komfortem stanů, posezení a řadou extra aktivit pro návštěvníky,“ popisuje základní principy nabídky pivovaru Jan Vošta, event & sponzoring manažer Staropramenu.

Příkladem nabídky Staropramenu je hradecký festival Rock for People, jehož je Staropramen již po několikáté generálním partnerem. Jak víme, RFP se letos koná o měsíc dříve a startuje ve Festivalparku v Hradci Králové. Staropramen pro jeho návštěvníky připravil skvěle ošetřené pivo, pohodlné sezení, kvalitní servis, plný pivní line-up. Jeden z hangárů pojme jako stylovou hospodu s pivem do skla, kde bude možné dát si i nepasterizované tankové pivo. Vedle klasických značek Staropramenu, jeho řady beermixů a Sládkovy limonády budou mít v areálu vlastní restaurace nebo posezení další značky z portfolia firmy: Stella Artois, Hoegaarden, Corona nebo stále populárnější Carling British Cider.

V areálu budeme mít také originální produkci vyplňující přestávky mezi koncerty na velkých scénách tzv. rychloparties. Každá bude v jiném hudebním žánru a bude podporovat novou edici plechovek Staropramenu s hudební tematikou,“ dodává Vošta. „Všechny tyto aktivity doplňuje projekt, na který jsme v pivovaru velmi hrdí. Jde o Festivaly bez zábran, které pomáhají zpřístupnit festivaly hendikepovaným lidem, především vozíčkářům,“ ještě nezapomene zmínit.

V loňském roce měly Staropramen Festivaly bez zábran na Rock for People svou premiéru. V rámci snahy o kvalitní a pohodlný hudební zážitek pro hendikepované instaluje Staropramen naproti pódia vyvýšenou plošinu pro vozíčkáře s nájezdovou rampou. V areálu položí přechodové pásy z recyklovaného plastu překonávající nerovnosti terénu, zpřístupní nejen pivní stany Staropramenu, ale i další stage a občerstvení. Znovu v hradeckém Festivalparku otevře chill-out zónu, a to přímo v jednom z hangárů. Letos je chill out zóna pojata nejen jako místo odpočinku, ale i jako místo zábavy, a to nejen pro vozíčkáře.

Ve Staropramenu máme kvaliního silného partnera, který navíc každý rok přichází s novinkami a různými vylepšeními. Rock For People je už ve své třetí dekádě. Díky iniciativě Festivaly bez zábran nás loni návštívilo více osob s pohybovým hendikepem a letos jich čekáme ještě více. Stejně jako ve Staropramenu i nás tento trend těší,“ dodal k aktivitě Staropramenu Michal Thomes, ředitel festivalu Rock for People.

Staropramen Festivaly bez zábran letos navštíví festivaly Rock for People, Votvírák, Vysmáté léto v Kadani a Nouvelle Prague. O účasti projektu na dalších festivalech se intenzivně jedná. Další informace o projektu lze nalézt na stránkách projektu www.festivalybezzabran.cz .

 

https://www.youtube.com/watch?v=39bThSDKDow


Napište komentář