Demi Lovato byla převezena do nemocnice po údajném předávkování

Demi Lovato | Zdroj: womenshealthmag.com

Zpěvačka Demi Lovato se včera údajně předávkovala heroinem ve svém domě v Hollywood Hills, odkud ji museli převést do nemocnice. Podle zdrojů by už měla být stabilní.

Popová hvězda byla podle zprávy TMZ ošetřena a odvezena do nemocnice v úterý ráno kvůli stavu, který pravděpodobně způsobilo předávkování heroinem. O pár hodin později (přibližně o půlnoci středoevropského času) dala vědět o jejím stavu na sociálních sítích teta, Kerissa Dunn, která napsala, že je její neteř vzhůru a reaguje. Tato zpráva byla brzy na to smazána, ale nejnovější informace uvádí, že už je Demi Lovato stabilní.

Problémy, které měla Demi Lovato se závislostí, nebyly ani dříve žádným tajemstvím. V roce 2010 navíc nastoupila do léčebny nejen kvůli závislosti, ale taky kvůli bipolární poruše, bulimii a sebepoškozování. I přes roky překonávání své závislosti vydala před měsícem song Sober, ve kterém se vyjádřila ke konci své střízlivosti. Ve skladbě přímo zpívá „Momma, I’m so sorry, I’m not sober anymore.” 


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 218 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz