Gerard Way je zpět a prezentuje nový halloweenský song

Gerard Way | Zdroj: celebmix.com

Po dvou letech psaní komiksů je Gerard Way zpět. Ku příležitosti oslav Halloweenu vypustil bývalý frontman My Chemical Romance do světa nový strašidelný singl Baby You’re a Haunted House.

Naposledy jsme o Gerardu Wayovi, kterého hudební svět zná především jako bývalého frontmana rozpadlých My Chemical Romance, ve spojení s hudbou slyšeli v roce 2016, kdy vydal dvoustopové EP Pinkish / Don’t Try.

Od té doby se Gerard věnoval své druhé vášni, a to psaní komiksů. Již delší dobu však na svém Instagramu upozorňoval, že brzy přijde opět čas na hudbu. Nyní se fanoušci konečně dočkali, když byl zveřejněný první nový singl s názvem Baby You’re a Haunted House.

Čtěte také: Gerard Way v Praze dokázal, že má stále co říct

Novinka byla zveřejněna ku příležitosti oslav amerického svátku mrtvých, tedy Halloweenu. Ačkoliv video, které má na svědomí režisérka Claire Marie Vogel, připomíná spíše styl The Beatles, hudebně stojí v popředí hlavně výrazná zkreslená kytara a chytlavý refrén. To by mohlo uspokojit ty fanoušky, kteří právě onen rockový zvuk postrádali na poslední plnohodnotné nahrávce Hesitant Alien z roku 2014. Bohužel Gerard zatím neposkytl žádné informace ohledně nového alba, takže budeme muset doufat, že se slavný zpěvák nespokojí jen s jedním singlem a brzy se dočkáme pokračování.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 163 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...