Good Charlotte vydávají nový singl Shadowboxer

Good Charlotte | Zdroj: youtube.com

Good Charlotte chystají novou desku a s fanoušky se podělili o další skladbu i videoklip. V nich poukazují na stigma psychických problémů.

Pop punková kapela bude v září vydávat další desku, na kterou jsme tentokrát nemuseli čekat ani zdaleka tak dlouho jako na předešlou Youth Authority. V rámci tohoto alba, které ponese název Generation Rx, už nám Good Charlotte představili první singl Actual Pain a nyní je zveřejněna další ochutnávka.

Čtěte také: Good Charlotte se příští rok vrátí do Prahy s novou deskou

Novinku Shadowboxer vypustili do světa opět rovnou s videoklipem. Ten se stejně jako text zabývá pohledem společnosti na lidi s duševními problémy. Good Charlotte se dle svých slov snaží zvyšovat povědomí o stigmatech, které se točí okolo poruch s psychickým zdravím.

Americká skupina brzy po vydání desky vyráží na turné po Severní Americe a příští rok si jejich nový počin užijeme i v Evropě. Pražský koncert se odehraje 11. února ve Foru Karlín.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 150 Článků
Jsem student kreativního psaní v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i blog o méně znamých kapelách justlisten.cz