Hentai Corporation plánují jarní část turné v nové sestavě

Hentai Corporation | Zdroj: facebook.com

Hentai Corporation vyrazí začátkem března na jarní část turné Intracellular Pets nám spadla 2018 (kdopak nám ho postaví) v nové sestavě, resp. se dvěma náhradníky. Za klávesami se totiž místo Františka Kouckého, který z kapely odešel, vystřídají Dave Tichý z Unaffected Evolution a Adoš Novotný, který spolupracuje s Cirk LaPutyka a s Emmou Smetana.

Po odchodu klávesisty Františka Kouckého doplní thrash rock’n’rollovou kapelu Hentai Corporation na jarním turné dva hostující zaskakující klávesisti Dave Tichý a Adoš Novotný. Stanovisko kapely je zatím jasné: „Je to pro nás sice velká osobní a hudební ztráta, která bolí víc než strup na pytliku, nicméně nás teď hraní strašně baví, takže hudební (a fyzická) smrt ještě neni na pořadu dne. Možná na podzim…

Jedná se zatím o provizorní řešení. Kluci s náma odehrajou koncerty do konce festivalový sezóny a pak se uvidí, co dál. Vytrhli nám trn z paty, protože to všechno bylo poměrně narychlo. Uvidíme, jestli se někomu z nich u nás natolik zalíbí (rozuměj: vydrží s náma lejt, nechcípne a nedokope nás…), že u nás bude chtít zůstat, nebo jestli se budeme muset poohlídnout ještě po někom dalším. Přece jenom, ještě s náma neodehráli žádný koncerty, kde se dějou všechny zvěrstva, tak uvidíme, jestli to vydržej,“ doplňuje baskytarista Durex.

Čtěte také: Hentai Corporation: Kdybychom byli těžký introverti, na pódiu se takhle nechováme 

To ale nebude jediná novinka. Na všechny koncerty jarního turné s Hentai Corporation pojede našlápnutá surf-stonerová královehradecká kapela The Atavists a ta představí své nové studiové album Lo-Fi Life.

Disko hudba slouží k tomu, aby se nudní a nezábavní lidé měli kde scházet, opít a následně rozmnožit. Tuto větu vyslovil před více než polovinou století Frank Zappa. V duchu tohoto citátu se snažíme hostit naše posluchače tak, aby nestrádali, bylo jim umožněno ochutnat vše pozemské i nadpozemské a odcházeli z koncertů s pocitem naplněného očekávání… K věci, chlapci z Hentai Corporation nás požádali, abychom napsali nějaký citát k naší společné tour. Vzhledem k tomu že jsme nýmandi a nic jsme nedokázali vymyslet, necháváme za sebe mluvit mrtvé ikony. Vše bylo již řečeno a vše zahráno.


Napište komentář

Veronika Sodomová
O Veronika Sodomová 154 Článků
Holka z Vyškova, která strávila pubertu v knížkách o rockových hvězdách s vidinou toho, že jednou bude na jejich místě. Po čase se však střetla s tvrdou realitou a zjistila, že to nebude tak snadné, tak teď o těch hvězdách aspoň píše. Na tvrdý rock stále a nikdy nedá dopustit a považuje ho za lék na všechny chmury. jen se pořád nemůže rozhodnout, jestli má radši kluby nebo festivaly.