LP láká už pátým singlem na připravovanou desku Churches

LP - Colours of Ostrava 2017 | Foto: Michael Kotzur, MonsterMusic

Americká zpěvačka a skladatelka LP vydala nový singl Angels z připravovaného alba Churches. V klipu ji doprovází rusovlasí andělé. Očekávané album vyjde 3. prosince.

LP doposud vydala pět alb a tři EP – včetně desky Heart to Mouth obsahující singl Girls Go Wild, který se stal nejhranějším italským rozhlasovým hitem roku 2019. Zpěvačka se po celém světě proslavila v roce 2016 hitem Lost On You, který se dostal na první místa hitparád v 18 zemích a překonal miliardu přehrání.

Čtěte také: Festival Colours of Ostrava 2022 potvrzuje headinera Twenty One Pilots

Aktuální singl Angels je již pátým lákadlem na připravovanou desku Churches, ta vyjde 3. prosince 2021. Videoklip má na svědomí režisér Schofield (Halsey, Pharrell, Taylor Swift). „Moje inspirace pro natáčení Angels byla jednoduchá: pojďme natočit LP v neurčitém prostředí – černé pozadí a závěsy tak, aby vynikla samotná zpěvačka a text její písně. Použili jsme ještě dodatečné záběry – tři rusovlasé ´anděly´ v prerafaelitském stylu, protože se osobně zajímám o díla malířů Waterhouse, Dante Rossettiho a Williama Hunta. Bledá pleť, modré žíly a rudé vlasy vystupují hyperrealisticky z plátna… Přidejte to k obrazu LP, k jejímu zpěvu, a získáte mocnou krásnou paletu, ze které můžete vytvořit jakýkoliv vizuální příběh. Doufám, že se vám líbí ‘Story 1: [Angels].’ A máte se ještě na co těšit.“

LP uvidíme v Česku naživo na festivalu Colours of Ostrava 2022.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 372 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.