Moderní hity ve swingovém kabátě představí Original Vintage Orchestra

Original Vintage Orchestra | Zdroj: vintageorchestra.com

V dubnu čeká pražský Lucerna Music Bar návrat do minulosti, konkrétně do období swingu z 20. až 30. let. S tím pomůže hudební vystoupení big bandu Petra Kroutila nesoucí název Original Vintage Orchestra. Jako speciální host se na pódiu objeví také Michal Malátný.

Ačkoliv se Petr Kroutil proslavil postavou Dannyho Smiřického z kultovní série Prima sezóna, na své si přišel spíše v hudbě. Již v pubertálním věku začínal hrát v orchestru po boku uznávaného Ondřeje Havelky. Roky sbíral zkušenosti v Čechách i zahraničí a budoval si jméno v různých koutech světa. Před čtyřmi lety přišel se zajímavým projektem, ve kterém mísí moderní hudbu se swingem.

Fotoreport: Vojtěch Dyk & B-Side Band, 29. 2. 2020, Ostravar aréna, Ostrava

Tento big band se proslavil hlavně swingovými covery moderních hitů. Z těch nejlepších kousků dali Original Vintage Orchestra dohromady první desku s názvem We Are The Swing Champions. Nečekejte proto žádné usedlé vystoupení, ale energickou show se skvělým aranžmá. Přidá se k nim také Michal Malátný, zpěvák kapely Chinaski, který s nimi vystupoval již v minulosti a sdílí nadšení z fúze různých žánrů hudby.

Koncert proběhne 19. dubna 2020 v Lucerna Music Baru a vstupenky na akci jsou k dostání v prodejní síti GoOut.


Napište komentář