Panic! At The Disco vydají nové live album

Panic! At The Disco | Zdroj: allpunkedup.com

Panic! At The Disco oznámili vydání nového live alba. All My Friends We’re Glorious nabídne celkem 21 písní, mezi kterými nebudou chybět jak novinky Hallelujah nebo Victorious, tak i staré pecky jako Nine in the Afternoon nebo I Write Sins Not Tragedies.

Frontman Panic! At The Disco, Brendon Urie, již sice není mládenec, jak ukázal na loňské desce, ale na bakalářská léta stejně hodlá ještě jednou zavzpomínat v podobě nového live alba. To ponese název All My Friends We’re Glorious: Death Of A Bachelor Tour Live a jak již název napovídá, bude obsahovat živé nahrávky z nedávného turné k poslednímu albu Death Of A Bachelor, které bylo dokonce nominováno na cenu Grammy. „Milovali jste turné k Death Of A Bachelor a nyní můžete tu jednu noc prožívat znova a znova, aniž byste kdy museli opustit svůj dům.“ okomentoval desku Urie.

Počin nabídne fanouškům celkem 21 písní, z čehož zazní jak novinky z poslední desky jako HallelujahVictorious nebo LA Devotee, tak i starší hity jako Girls/Girls/BoysMiss Jackson, This Is Gospel nebo legendární The Ballad Of Mona Lisa či I Write Sins Not Tragedies. Krom toho bude setlist obsahovat i několik cover verzí jako např. velmi povedenou předělávku Bohemian Rhapsody od Queen či Movin’ Out (Anthony’s Song) od Billyho Joela.

All My Friends We’re Glorious: Death Of A Bachelour Tour Live vyjde již 15. prosince a je již nyní k předobjednání ve formě limitované double LP edice. Dále bude deska dostupná také jako digitální download.


Napište komentář

David Fischböck
O David Fischböck 160 Článků
Bydlím v Českém Krumlově. Studuji anglický a německý jazyk na pedagogické fakultě v Českých Budějovicích. Miluju hudbu a hraju na kytaru. Moje nejoblíbenější kapely jsou: Green Day, Blink - 182, AFI, Placebo, MCR, Fall Out Boy...