The Kooks ohlašují druhé předskokany

The Kooks | Zdroj: facebook.com

Přeložený koncert britské indie rockové kapely The Kooks se konečně blíží a na turné se s nimi představí dokonce dvě předkapely.

Původně jsme si je měli užít již v květnu, týden před akcí však došlo ke změně a tak si fanoušci brightonské kapely, známé svými hity Naive, Ooh La nebo Bad Habit, musí počkat až do listopadu.

S bandou má zahrát i původní předskokan Lake Malawi. Kluci se už nějaký pátek na české scéně pohybují a jestli mají The Kooks nějaký domácí ekvivalent, tahle čtveřice v čele s Albertem Černým je na post dobrý adeptem.

Nově však bylo oznámeno, že můžeme očekávat ještě jeden nadupaný support. Irské uskupení The Academic je čtyřka kamarádů již od základní školy. Je to ale pouhých dva a půl roku, co to kluci začali brát vážně a už stihli předskakovat velikánům, jako Twenty One Pilots, The Strokes nebo Catfish And The Bottlemen. Začínají se prosazovat i na internetu a v britských rádiích. Zaujmou i místní nadšence do indie rocku?

Názor si udělejte sami! Vstupenky na koncert, jenž se uskuteční 11. listopadu v Malé sportovní hale, jsou v prodeji v sítích TicketPro a GoOut.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 213 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.