The Neighbourhood oznámili vydání třetího studiového alba

The Neighbourhood | Zdroj: theedgesusu.co.uk

Od doby, co tato alternativní americká kapela vydala svůj největší hit Sweater Weather uběhlo téměř pět let. Mezitím stihla vydat i dvě alba, několik opravdu neočekávaných EP a singlů, i vystoupit v mnoha světových zemích včetně České republiky. Nyní přichází s velkou novinkou.

Posledních pár měsíců si fanoušci The Neighbourhood nemůžou rozhodně na nic stěžovat. Kapela se zcela bez oznamování několikrát rozhodla vydat novou hudbu, na kterou by se jen těžko hledala nějaká negativní kritika. Po dvouleté odmlce vyšlo EP Hard obsahující pět nových, svěžích písní oznamujících, že The Neighbourhood rozhodně nemají v plánu s hudbou končit, jak si někteří možná mysleli, a že jsou pořád plní té melancholické indie energie, která je pro ně silně charakteristická.

Následně se na Spotify objevil mixtape původně vydaný v roce 2014, ale na internetu nezveřejněný, #000000 & #FFFFFF. Na něm najdeme třeba feat s rapperem G-Eazym nebo French Montana. 

Po třech měsících přišlo další překvapení v podobě dalšího EP To Imagine. A nyní můžeme očekávat třetí studiové album, které obsahuje některé písně z již vydaných EP. Spolu s jeho oznámením byl zveřejněný i singl Void. Album vyjde 9. března a bude dostupné na Spotify a Apple Music.


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.