VIDEO: Dolls in the Factory v singlu Seven Parts of the Rain polemizují nad existencí Boha

Dolls in the Factory | Foto: Martin Řezáč

Frýdecko-místecká kapela Dolls in the Factory vydala videoklip k dalšímu singlu z březnového EP Phoenix. Klip Seven Parts of the Rain vypráví o lidech, kteří se nacházejí v těžké životní situaci, ale najdou v sobě sílu bojovat s nepřízní osudu.

Seven Parts of the Rain je volně inspirovaná knihou Chatrč od spisovatele Williama Paula Younga. Z té vyplývá také to, že Bůh tady není proto, aby dělal zázraky a řešil za nás problémy, ale proto, aby nám ukazoval cestu. Námět videoklipu vznikl na společném brainstormingu režiséra Ondřeje Kudyna s kapelou.

Čtěte také: Znovuzrození kapely Dolls in the Factory symbolizuje rozmanité EP Phoenix

V současné době Dolls in the Factory intenzivně pracují na novém albu a chystají pro své fanoušky překvapení. „Oslovil nás jeden mladý nadějný herec a režisér, jehož jméno nechceme zatím prozrazovat, takže to vypadá, že do konce roku vyjde ještě jeden klip k EP Phoenix, a to na píseň Never Let it Break You Down,“ komentuje za kapelu basák Martin Velička.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.