VIDEO: Těžkej Pokondr představil Kreténa

Těžkej Pokondr | Zdroj: facebook.com

Před několika lety patřilo duo Těžkej Pokondr k absolutní špičce hudební scény. Nyní přichází s novým albem a čekejte i koncerty.

Album Star Boys vyjde už 22. září. Jako vždy bude celá deska plná vtipných a ironických textů, přesně tak, jak jsou u Těžkýho Pokondru všichni zvyklí. S obsahem textů jim vypomáhal i Lou Fanánek Hagen  nebo Xindl X, a tak je asi opravdu na co se těšit.

Nejprobíranější písničkou na internetu je teď asi skladba Kretén. Ta je předělávkou celosvětově známé nahrávky Scatman. K té už stihli natočit i hudební videoklip, jenž paroduje populární soutěž Tvoje tvář má známý hlas a celý song celkově zesměšňuje politické dění nejen na české scéně.

O Kreténa nebo Scatmana bojovalo duo Těžkej Pokondr dobré tři roky, protože díky předělávkám populárních anglicky nazpívaných hitů musí nejdříve žádat vydavatelství o povolení přetextování. A právě díky tomuto je před lety potkaly i soudní spory, když přetextovali Mámu od Lunetic na Tátu.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 339 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.