Vstupenky na turné kapel Mirai a Poetika kvapem dochází

Mirai | Zdroj: Universal Music

Kapely Mirai a Poetika odstartovaly v pátek společné turné, vstupenky se aktuálně dají sehnat už pouze do Prahy a Českých Budějovic.

Turné začalo v pátek v Plzni a jedná se o první samostatné turné obou kapel. Kapely jsou z turné nadšené, o prvních dvou koncertech se vyjádřily takto: „Nelze popsat pocity, které jsme během pátečního koncertu v Chodově u KV a vyprodané Plzni v sobotu zažili. Ta podpora od lidí byla neuvěřitelná. My jsme turné museli přeložit a nevěděli jsme, jestli někdo přijde a nyní jsme koncertovali ve dvou vyprodaných sálech a byla to absolutní emoční smršť.“

Mirai i Poetika mají už na hudební scéně své zkušenosti, Mirai v loňském roce získali tři ocenění v anketě Český slavík a letos čtyři nominace v Cenách Anděl a stejný počet v Hudebních cenách Evropy 2, kde 3 nominace také proměnili. Debut kapely Poetika zase posluchači Evropy 2 zařadili do TOP 4. Obě kapely mají za sebou několik rádiových hitů a zkušenosti z menších i větších pódií.

Vstupenky na turné jsou k sehnání v předprodeji jednotlivých klubů a lokálních sítí.

MIRAI & POETIKA TOUR 2018
17. března – Velké Meziříčí – Jupiter klub – vyprodáno
21. března – Brno – Metro music club – vyprodáno
23. března – Ostrava – BrickHouse – vyprodáno
29. března – Vratislavice – Kulturní centrum Vratislavice 101010 – vyprodáno
30. března – České Budějovice – Kulturní dům Vltava
31. března – Valašské Meziříčí – M-Klub – vyprodáno
08. dubna – Praha – Lucerna Music Bar


Napište komentář

Vladimír Jersák
O Vladimír Jersák 12 Článků
Muzika mě vždy zajímala, ať už poslouchání, hraní, nebo zpívání. Pár let jsem se učil na housle, rok zpíval ve sboru a momentálně se učím na kytaru. Snažím se se nelimitovat na jeden styl, takže poslouchám vše od grimu po metal.