We Came As Romans se po smrti zpěváka vrací opět do studia

We Came As Romans | Zdroj: facebook.com

Loni zasáhla metalcorový svět tragická zpráva o úmrtí Kylea Pavoneho. Kapela We Came As Romans se však rozhodla pokračovat a nyní se chystá nahrávat nové album.

Smrt zpěváka bude jedno z hlavních témat na nové desce We Came As Romans, jak potvrdil nyní jediný vokalista Dave Stephens. Dle jeho slov by mělo být nahrávání určitou terapií pro všechny členy skupiny. Zesnulého zpěváka ale americká parta chce svým způsobem zařadit i do procesu vytváření nového počinu, a to tak, že se pokusí dokončit některé ze skladeb, které si Kyle Pavone připravoval pro budoucí nahrávání.

Čtěte také: Zemřel Kyle Pavone, zpěvák skupiny We Came As Romans

Zpěvák We Came As Romans zemřel na předávkování minulé léto. Metalcorová kapela se ale rozhodla jeho místo nezaplnit a za tímto rozhodnutím si bude stát i při přípravě nové studiovky. Veškeré vokály, i u starších songů, má tak na starosti Stephens. Zatím poslední album skupiny vyšlo v roce 2017 pod názvem Cold Like War.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 266 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz