You Me At Six ohlásili evropské turné k aktuální desce. Neminou ani pražskou Lucernu

You Me At Six - Futurum Music Bar 2019 | Foto: Marek Holoubek

You Me At Six hlásí návrat do Prahy. Album z letošního ledna s názvem Suckapunch v čele se singly jako Make Me Feel Alive nebo Beautiful Way uslyšíme naživo 21. února 2022.

Britská kapela You Me At Six se u nás stává pomalu koncertní stálicí. V roce 2019 jsme ji zastihli například v pražském Futuru a dobře ji zná i festival Rock for People.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Oliver Sykes z Bring Me The Horizon a jeho nejvýraznější kolaborace napříč hudební scénou

Rockové album Suckapunch se špetkou elektronických prvků vyšlo letos v lednu a stalo se již sedmou studiovkou kapely. Zejména v posledních letech You Me At Six rádi měnili hudební styl s každou další deskou – není taky divu, když přece jejich slavné album Sinners Never Sleep, kde se objevil i zpěvák Oliver Sykes, slaví již deset let od svého vzniku. Zralost anglické pětici každopádně svědčí, momentálně se těší stále větší mainstreamové popularitě a že mají po letech stále plno energie, se přesvědčíme na jejich jarní evropské tour s názvem Love Is A Drug.

You Me At Six přijedou s aktuální deskou 21. února 2022 do pražského Lucerna Music Baru. Vstupenky jsou k dostání v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 270 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz